خانه هوشمند رهام

خانه هوشمند رهام

با رشد روز افزون فناوری اینترنت اشیاء (IOT) در صنایع مختلف،صنعت ساختمان نیز از این موضوع بی نصیب نمانده است.بدین ترتیب مقوله نوینی تحت عنوان خانه های هوشمند پدیدار شد.تأثیر خانه های هوشمند و امکانت آن در زندگی همه ما شفاف است به گونه ای که این فناوری رنگ و بوی زندگی بشر را دستخوش تغییرات فراوانی کرده است.

البته که این تغییرات،راحتی و آرامش فراوانی را به همراه داشته است و نتیجه ی مدیریت ، نظارت وکنترل،نه تنها در خانه که از راه دور کلیه تجهیزات و وسایل دلخواه خود را به همراه داشته است.

لذا شرکت رهام با تشکیل دپارتمان فنی و تخصصی خانه هوشمند در نظر دارد گام گسترده و مؤثری را در این زمینه بر دارد.

دپارتمان خانه هوشمند شرکت رهام در نظر دارد دراین زمینه به بهترین نحو ممکن فرهنگ سازی و اطلاع رسانی انجام دهد،تا هموطنان عزیزمان بتوانند با این تکنولوژِی آشنا شوند.

علاوه بر مباحث اطلاع رسانی،ما برآنیم تا به علاقمندان فعالیت دراین زمینه،دوره های آموزشی تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری برگزار کند.

شرکت رهام نمایندگی برندهای خارجی و ایرانی محصولات و تجهیزات خانه هوشمند را در فروشگاه اینترنتی خود دارد.این موضوع تهیه کالا با بهترین قیمت و مشاوره رایگان را در ساده ترین روش برای هموطنان عزیز فراهم می نماید.

ما خدمات خود را در این نقاط متوقف نکردیم،هموطنان عزیز می توانند علاوه بر ثبت درخواست مشاوره رایگان،درخواست اجرای پروژه خانه هوشمند و ارائه راه حل در خانه های خود را ثبت نمایند و در اسرع وقت تیم متخصص ما جهت خدمت رسانی حضور خواهند یافت.

خدمات خانه هوشمند رهام:

دوره های آموزشی خانه هوشمند

فروشگاه اینترنتی محصولات خانه هوشمند

ویدئو های آموزشی خانه هوشمند

مقالات آموزشی خانه هوشمند

مشاوره رایگان

 

 

 

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 03132225332
  • info@rohamtechnology.com