صنعت هوشمند رهام

صنعت هوشمند رهام

 

 

امروزه در سراسر دنیا تکنولوژی جز جدا نشدنی زندگی بشر شده اند ، به این گونه که اگر تصمیم بگیریم آنرا در نظر نگیریم ادامه حیات در کره زمین برای ما دشوار خواهد شد. یکی از جدید ترین فناوری هایی که در حال تصرف دنیا می باشد و تا سال 2022 به صورت همگانی در زندگی همه ما نفوذ خواهد کرد،اینترنت اشیاء یا IOT می باشد. این تکنولوژی رنگ و بوی حیات در کره زمین را تغییر خواهد داد.

یکی از اصلی ترین کاربرد های اینترنت اشیاء در صنایع مهم از جمله نفت ، گاز، پتروشیمی ،برق و نیروگاهها ، کشاورزی ، دامپروری ، ساخت و ساز و... می باشد.به گونه ای که باعث افزایش سرعت و دقت در مدیریت، نظارت و کنترل برای مدیران و صاحبان کسب و کار می شود.قطعا این مقوله باعث صرفه جویی چشم گیر در مصرف زمان ، انرژی ، نیروی انسانی و... می شود.

در باره کاربرد دقیق تر این فناوری در صنایع مختلف می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه فرمایید و اطلاعات بیشتر کسب نمایید.

شرکت رهام با تشکیل دپارتمان صنعت هوشمند تصمیم به ارائه راهکارهای اینترنت اشیاء و کالاهای مورد نیاز اعم از برند های ایرانی و خارجی در فروشگاه اینترنتی رهام، نموده است تا شما هموطنان عزیز بتوانید با دقت بیشتر،مشاوره رایگان و قیمت مناسب کالای مورد نیاز خود را تهیه فرمایید.

ما با ایجاد یک بستر مناسب شرایط فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه این فناوری نوین را ایجاد کرده ایم و با تهیه محتوای آموزشی و تعریف دوره های آموزشی سعی در تفهیم و آگاه سازی هم میهنان عزیزمان از این تکنولوژی نوین،دارد.

خدمات صنعت هوشمند رهام:

مقالات و ویدئوهای آموزشی صنعت هوشمند

دوره های آموزشی

ارائه مشاوره راهکارهای اینترنت اشیاء در صنعت هوشمند

محصولات فروشگاه اینترنتی رهام

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 03132225332
  • info@rohamtechnology.com