نظارت آنلاین

 

مزایای استفاده از سیستم نظارت آنلاین

کاهش خسارات، سرقت و خراب کاری (Reducing loss, Theft, and Vandalism)
نصب سیستم های نظارت تصویری در داخل و خارج از محدوده مورد نظر می تواند به کاهش خراب کاری در منطقه، جلوگیری از بزه، سرقت و جنایات و هم چنین جلوگیری از اتفاقات و خسارات احتمالی کمک کند. به علاوه این سیستم ها می توانند به عنوان عاملی بازدارنده در مورد سارقان و خراب کاران عمل کنند. هم چنین تصاویر ضبط شده توسط سیستم های نظارت تصویری می تواند پس از ارتکاب جرم به پلیس و دادگاه در روشن شدن حقیقت و محاکمه مجرم کمک بسزایی کند.

محافظت از کارکنان (Protect the Employees)
سیستم نظارت تصویری به صورت مستقیم و غیر مستقیم از کارکنان و کارمندان محافظت می کند. نصب و راه اندازی و استفاده از این سیستم ها در پارکینگ و بخش های خارجی ساختمان ها می توانید به کارکنان این امنیت خاطر را بدهید که با خیال راحت از وسایل نقلیه خود استفاده کنند. بدون این که نگران به سرقت رفتن آن ها یا آسیب دیدنشان باشند. به علاوه استفاده از سیستم نظارت تصویری می تواند در کاهش و محکومیت آزار و اذیت افراد در قبال سایرین (از جمله همکاران یا همشهریان و …) بسیار حائز اهمیت باشد. در واقع می توان به سیستم نظارت تصویری به چشم یک ضد آنتاگونیست (antagonist) نگاه کرد.

این نوع سیستم ها می توانند افراد را از حضور هر شخصی با فعالیت های مشکوک باخبر ساخته و به طور جدی و حرفه ای از آن ها محافظت نمایند.

افزایش بهره وری (Productivity)
مدیران و سرپرستان می توانند از سیستم نظارت تصویری برای کنترل و بهبود بهره وری کارکنان استفاده کنند. زمینه های شغلی آن ها را تعیین نمایند. و از صحت رعایت اصول توسط کارکنان و صحت عملکرد ایشان اطمینان حاصل کنند. هم چنین می توان از سیستم نظارت تصویری به منظور شناسایی تجهیزاتی که نیازمند بازرسی یا تعمیرات هستند استفاده کرد. از آن جا که بالطبع امکان حضور تمام وقت و همه جانبه مدیران در تمام زمینه ها موجود نیست، استفاده از سیستم نظارت تصویری می تواند بدون نیاز به افزایش تعداد پرسنل تمامی ملزومات کنترل محدوده را برای کاربر فراهم نماید.

سوابق مشتریان (Customer Records)
غالبا موسسات خرده فروشی از سیستم نظارت تصویری برای نظارت بر مشتریان خود استفاده می کنند. فرض کنید یکی از مشتریان ادعا کند جنسی را از شما گران خریداری کرده است بدون این که رسید آن را در دست داشته باشد. برای اثبات حقانیت وی کافی است ویدئوهای سیستم نظارتی آن روز را چک کنید. این تصاویر می توانند ثابت کنند که آن مشتری در آن رو در محل مورد نظر حضور داشته است یا نه. و حتی این که در روز مذکور اقلام مورد نظر را دریافت کرده یا دروغ می گوید. همچنین سیستم نظارت تصویری می تواند به تعامل هرچه بیشتر کارمندان و مشتریان کمک کند.

امروزه می توانید به عنوان یک مصرف کننده طیف وسیعی از سیستم های نظارت تصویری را بصورت آنلاین دریافت کنید. که هرکدام دارای ویژگی ها و نقاط ضعف و قوت بخصوصی هستند.

قبل از انتخاب سیستم مورد نظر لازم است مواردی را در نظر بگیرید. برای مثال:

دوام
کارایی و امکانات
سهولت در استفاده
هزینه
و …
در زیر نکات مفیدی بیان شده است که پیشنهاد می کنیم قبل از خرید به آن ها دقت کنید.
۱) تحقیق کنید (Do your Research)
ابتدا باید نیاز های کاربر مشخص باشند. قبل از هر چیزی باید بدانید برای چه می خواهید از سیستم های نظارت تصویری استفاده کنید. با روشن شدن این امر، بهتر می توانید سیستم متناسب با نیاز خود را تهیه کنید. دوربین های مداربسته اغلب بصورت پک های آماده موجود هستند که کاربر می تواند با توجه به نیاز خود پک متناسبش را انتخاب و استفاده کند. در زیر لیستی مختصر از انواع سیستم های نظارت تصویری دوربین مدار بسته به همراه نیاز کاربر متناسب با آن لیست شده است.

۲) سیستم ها را مقایسه کنید (Compare systems)
نوع و تعداد دوربین های مورد نیاز، سقف هزینه مورد نظر برای دوربین، درجه کیفیت تصاویر و اصطلاحا رزولوشن تصویر و سایر فاکتورهای فنی و … همگی می توانند در مقایسه انواع سیستم ها تاثیرگذار باشند.

۳) بهترین کمپانی را پیدا کنید (Find the right company)
همانند هر خرید دیگری برای انتخاب سیستم نظارت تصویری خود باید سعی کنید از بهترین کمپانی با درصد امنیت بالا خرید کنید. کارشناسان نظارت می توانند شما را در این راستا کمک کنند.

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 03132225332
  • info@rohamtechnology.com