کشاورزی هوشمند رهام

کشاورزی هوشمند رهام

با رشد روز افزون تکنولوژی اینترنت اشیاء در صنایع مختلف،صنعت کشاورزی و باغداری نیز از این مبحث مستثنی نمانده است.بدین ترتیب مقوله نوینی تحت عنوان کشاورزی مدرن یا کشاورزی هوشمند پدیدار شد.تلفیق صنعت اینترنت اشیاء و صنعت کشاورزی نتایج بسیار مفید و کاربردی را برای کشاورزان به بار آورد.
بدین سان که امکان مدیریت،نظارت و کنترل از راه دور تجهیزات مربوط به اقلیم گیاهان اعم از تجهیزات آبیاری،کوددهی،کنترل دمای خاک و محیط،کنترل رطوبت خاک و محیط و... را فراهم آورده است.
به طور مثال کشاورز می تواند از راه دور سیستم آبیاری خود را هر زمان که سنسور رطوبت خاک اعلام نیاز کند،روشن وسپس خاموش نماید.

این فناوری صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی،آب،نیروی انسانی و زمان برای کشاورزان ایجاد می کند.

شرکت رهام با تشکیل دپارتمان کشاورزی هوشمند برآن شده است تا با تیم فنی و شرکای تجاری خود خدمات ارزنده ای را در این زمینه به هموطنان عزیز ازائه نماید.
در ابتدای امر مطالبی را اعم از مقاله ، کتاب و ویدئو های کوتاه جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تهیه نموده است که در قسمت آموزش می توانید از این موارد استفاده نمایید.

علاوه بر آن شرکت رهام جهت علاقمندان به فعالیت در این زمینه،دوره های آموزشی در سطوح مختلف برگزار می کند،تا در گسترش این صنعت در کشور عزیزمان نقش مؤثری داشته باشد.

شرکت رهام نمایندگی فروش برند های ایرانی و خارجی تجهیزات کشاورزی هوشمند را در فروشگاه اینترنتی خود دارا می باشد و بدین ترتیب موجبات یک خرید مطمئن با قیمت مناسب و مشاوره رایگان رافراهم می نماید.

ما به همین خدمات بسنده نکردیم...

شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان در این زمینه درخواست انجام پروژه و ارائه راه حل هوشمند سازی  مزرعه ، گلخانه ، سالن قارچ و ... را ثبت نمایید تا در اسرع وقت تیم فنی ما جهت اجرای پروژه خدمت رسانی نماید.

خدمات کشاورزی هوشمند رهام:

مشاوره رایگان

مطالب آموزشی کشاورزی هوشمند

فروشگاه اینترنتی محصولات کشاورزی هوشمند

دوره های آموزشی کشاورزی هوشمند

اجرای پروژه های کشاورزی هوشمند

 

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 03132225332
  • info@rohamtechnology.com